KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8091047
nr 809 1047
Olle Agnell
(f. 1923), Sverige
Teckning, Tusch, Olle Agnell (f. 1923), osignerad, 19x26
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:52:27
25/2 14:46:44
Olle Agnell
Läs mer om Olle Agnell